Když máte žalud dvakrát

Co je to split nebo-li rozdvojení žaludu a proč by si ho někdo se zdravým rozumem nechal udělat? Možná proto, že dva jsou lepší než jeden a nebo možná jen proto, že se v tomto zákroku ukrývá mnoho tajů, o kterých ví jen samotní majitelé a religionisté. A kolik to stojí krve, bolesti a odhodlání? Na to odpoví jeden z hrdých českých majitelů této modifikace, performer a zakladatel S&M projectu, Sultan Sade.

Kdy a proč jsi se rozhodl pro split?

Kdy přesně nevím, zhruba v 25 letech? Momentálně je mi 33. Byla to součást moji vize toho, jak by mělo moje péro vypadat.

Mohl bys popsat pár osobních výhod a nevýhod splitu?

Nevýhody sem zatím žádný nezpozoroval, split mám skoro tři roky. Výhody – holka ti může lízat pero i zevnitř, je to příjemné. A samozřejmě to může plno holek odradit. To je vlastně další výhoda, víš s kým spíš, holka musí být trochu ujetá, aby jí tohle vyhovovalo, si myslím.

Co split a sex? Došlo k nějaké změně ze strany Tvé či partnerek?

Na to už sem z části odpověděl výše. Myslím že ani ne. Při orálním sexu jo, ale není to markantní změna. Když má holka split jazyku, je to samozřejmě úplně nejlepší. Jinak pro mne osobně je sex lepší díky tomu, ze moje péro vypadá tak, jak vypadá, za mě dobře.

Nejlepší byl bolestivý sex s čerstvým splitem, vlastně, škoda ze si tohle nemůžu nějakým způsobem navodit… Orgasmus, ta bolest co projížděla v péru, úžasný.

Jak dlouho trvalo hojení?

Když sem měl split poprvé, mám dojem, že dva týdny, první dny jsou dost děsný kvůli krvácení. Ranní erekce je celkem nářez, probouzíš se v krvi. Nejlepší je dát péro pod ledovou vodu z kohoutku. Podruhé už jsem se hojil rychleji. Krvácení trvalo asi čtyři až pět dní, ale opět, bolest při sexu těsně po zahojení je úžasná. Nebo při onanii, když ještě není úplně zhojený. Orgasmus a cukání svalstva na hrázi a ta bolest, skvělé!

U jakéhokoli splitu se jedná o velmi náročnou modifikaci. Je něco, co bys rozhodně rád sdělil případným zájemcům o tento zákrok?

Aby si pořídili inkontinenční prostěradlo, jinak budou mít matraci celou od krve. Nosili staré trenky, jinak si všechny zničí, stejně jako džíny nebo kalhoty, než se split komplet zahojí… krvácení je časté.

SPLIT PENISU

Jedná se o nezvratnou tělesnou modifikaci, při které dochází k rozříznutí vaziva penisu. Penilní subincize je forma modifikace tvořená z uretrotomie ve spodní straně penisu. Zde se může vést řez až k močové trubici směrem ke kořenu penisu či pokračovat ve vertikálním řezu žaludu. Tato metoda není žádnou novinkou na trhu. Jedná se totiž o metodu využívanou již před stovkami let a to v oblasti Austrálie, Afriky, Polynésie či Jižní Ameriky. Především, jako součást rituálu dospívání. Moderní pojetí má mnoho významů a nositelů. Rozhodně se nejedná o modifikaci, která je pro každého a rozhodně by měla být provedena pouze odborníky v prostředí tomu odpovídajících.