Se Sidou Strauch o kráse a smyslnosti L’Amour night

Krása, smyslnost, sebevědomí nejen to je úžasná a jedinečná akce L’Amour night, které se uskuteční již 19. května v prostorách pražského P.M. clubu. Zakladatelkou tohoto výjimečné večera je úžasná Sida, která pro Pain Art poskytla rozhovor.

Sido řekni nám něco o sobě co máš ráda a co naopak vůbec ?

O sobě bych řekla, že jsem hodně akční člověk. Miluji vymýšlet nové projekty, dávat jim tvář a pracovat na nich. Ale musím přiznat, že občas mě přepadne touha vůbec nic nedělat a moc ráda si vychutnávám i takové chvíle. Co ráda nemám? Teď mě tak napadá, že nemám ráda povýšenost, lež a přetvářku.

Děkuji za Tvou upřímnou odpověď . Velmi nás zajímá L’Amour night jak to celé vzniklo a jaký byl vlastně důvod se do pořádání takové akce pustit?

Bylo to hodně spontánní. Byla jsem poprvé na Fetish Weekendu, který mě nadchnul, Líbila se mi uvolněná atmosféra a to, že každý může být ten večer sám sebou, beze strachu, že na něj někdo bude koukat skrz prsty. Ale je to akce zaměřená na fetishe, bdsm a mě tam napadlo, že by bylo skvělé uspořádat akci “opačnou” tomuto tématu, která bude elegantní a smyslná. Hodně jsem o tom pak přemýšlela a ta myšlenka se mi líbila čím dál tím víc. Začala jsem si tedy střádat informace, vymýšlet jak to celé “uchopit” a najednou jsem si uvědomila, že jsem v rozjetém vlaku, ze kterého už se nedá vystoupit a že ten večírek už vlastně pořádám ???? Po chvilce jsem tomu totálně propadla a stalo se to mou vášní, mým dítětem.

Tvé dítě pomalu ale jistě roste. Jak by jsi zhodnotila minulé ročníky této nevšední akce?

Podle mě, měl každý rok své kouzlo, ale samozřejmě u obou ročníku vidím i chyby a mezery, které je potřeba napravit a posunout zas o kus dál.

A jak na tom je Tvůj potomek v podobě této luxusní akce v současné době?

V současné době mám těsně před třetím ročníkem. L’Amour Night je má srdcová záležitost, takže jí miluji celou ???? Líbí se mi, že můžeme spojovat různé umělecké styly, vyhrát si s tím a tvořit z toho krásné zážitky pro návštěvníky, ale zároveň dáváme i umělcům prostor pro vlastní prezentaci. Zbožňuji tu atmosféru a feeling toho večera. Také se mi líbí to, že máme vlastní téma, kterého se držíme a které je krásné.Propojení různých uměleckých stylů je velmi příjemné nejen pro návštěvníky.

Co plánuješ do budoucna, jakým směrem chceš tuto akci rozvíjet?

Do budoucna bych ráda rozšířila kapacitu. V tuto chvíli je zatím poměrně dost omezená. Také bych ráda aktivněji podpořila téma večírku “Krása, smyslnost, sebevědomí” ale způsob jak to udělat si ještě nechám pro sebe ???? je to zatím jen plán, který mám v hlavě a uvidíme, jak se podaří ho zrealizovat. A jako každý rok se samozřejmě budu zaměřovat na program.

Pořádání takové akce nebude asi dvakrát jednoduché, co Ti to dává a naopak máš někdy pocit, že je toho už moc?

Produkce L’Amour Night mi přináší radost a zkušenosti, Poznávám spoustu zajímavých lidí, se kterými jednám, buduji vztahy a to je skvělé. Občas je komunikace s lidmi náročná, jak to bývá, ale i tak jsem za to moc vděčná. Také jsem se už několikrát ocitla v situacích, do kterých bych se asi jen tak nedostala. Byly to chvíle, kdy jsem musela překonat sebe samu a každá taková zkušenost člověka hodně posune kupředu. Kdybych to měla shrnout, tak L’Amour Night je má vášeň, ale také škola ????

Moc Ti děkuji za příjemný rozhovor a co by jsi na závěr vzkázala našim čtenářům?

Samozřejmě bych čtenáře PainArtu ráda pozvala na L’Amour Night! Akce se koná 19.5.2018 v P.M.Clubu. Pevně věřím, že si večer společně užijeme a že to bude zážitek, protože program je letos hodně rozmanitý a plný skvělých umělců!