VDD

Z PainartWiki
Přejít na: navigace, hledání

VDD je českou zkratkou, která vznikla náhodou na diskuzím fóru, ale v paměti lidí se uchytila a dodnes se hojně používá. Významem těchto tří písmen je označení Velmi Drsný Dominant, případně Velký Drsný Dominant.

Jedná se o označení muže, který má s BDSM malé až nulové zkušenosti a svou neznalost maskuje za rádoby dominantní gesta a jednání. Jeho chování je prosyceno prvky toho, co považuje za esenciální projevy mužské nadřazenosti, avšak místo získání všeobecného respektu je díky porušování veškeré BDSM etikety a mnohých faux pas spíše pro smích.

Tento muž se velmi často projevuje pouze virtuálně na diskuzních forech a sociálních sítích a rád volí hrůzostrašnou přezdívku jako MasterXYZ, TvůjMaster a podobně (oba tyto příklady jsou smyšlené a podobnost s jakýmikoliv existujícími přezdívkami je čistě náhodná). Obvykle oslovuje velmi hanlivě cizí ženy, rozesílá hromadné zprávy a doufá, že svými vulgarismy oslní nějakou submisivní ženu, se kterou se bude moci seznámit. Také u žen obvykle nerozlišuje preference a oslovuje stejným způsobem jak subinky, tak dominantní ženy libovolné sexuální orientace.

Někteří VDD vystoupí z anonymity internetu a objeví se na nějaké srazu, obvykle jsou oblečeni v černé kůži, ženy buď ignorují, nebo je urážejí, a hovoří pouze s muži, tedy pro ně "rovnocennými" partnery. Nezkušená submisivní žena nemusí postřehnout, že potkala člověka s minimem zkušeností, který může být svou nevědomostí potencionálně nebezpečným partnerem, proto je pro nováčka v komunitě důležité, aby si dokázal sehnat reference, než se pustí do riskantních aktivit.