Řádně ohodnocený výprask – DPain TEST

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Redakce PainArtu se tentokrát vydala do hlubin říše výprasku. Připravili jsme několik pomůcek pro kvalitní výprask, kterou jsme vyzkoušeli na modelce, můžeme ji pojmenovat třeba Markéta. Zadnice holky v našem sklepě zažila opravdový nářez. Zkušená a dlouholetá milovnice výprasku dokázala odborně popsat zážitek a škálu bolestivosti u všech z deseti testovaných pomůcek bití.

Pro co nejpestřejší zážitek jsme vybrali deset náhodných výrobků. Testovali jsme je v pořadí od relativně běžných spankingových pomůcek až k opravdovým lahůdkám. Pořadí bylo čistě subjektivní. Mnohdy i nás překvapila reakce modelky a hodnocení jednotlivých nástrojů. Mučitelem nebyl nikdo jiný než samotný mistr spanku – Řezník (Přezdívka Řezník je paradoxně poměrně rozšířená a nenapadá nás žádná nápověda, která by dotyčného specifikovala. Proto se spokojíme s konstatováním, že kdo ví, ten ví, a kdo neví, tomu do toho nic není.).

 1. Důtky – první testovaná pomůcka je v podstatě běžnou součástí mnohých ložnic, kde je sem tam nějaká ta rána očekávána. Markéta již na začátku našeho testování prozradila, že dává přednost bolesti tupé před ostrou. Důtky na stupnici od jedné do desíti, kdy deset byl opravdový armagedon, ohodnotila jedničkou. „Je to opravdu pro začátečníky, vřele doporučuji. Bolest je tupá a příjemná.“
 2. Řezníkova černá duše – opravdová lahůdka. Markéta ji ohodnotila stupněm dva. Řezník ji nešetřil a zadek se začal pěkně červenat. „Krásná, tupá bolest. Doporučuji začátečníkům i pokročilým.
 3. Tawse – jemně použité tawse má naše modelka ráda. I samotný Řezník se nebál pořádně zvýšit razanci svých úderů. „Tawse bych doporučila začátečníkům i zkušeným už jen proto, že bolest se dá snést. I při větší síle dokáže způsobit nemalé potěšení. Hodnotím dvojkou.“
 4. Plácačka malá – Řezníkova oblíbená hračka. Modelka ji obodovala čtyřkou. A zadek se začínal zabarvovat stále více. U této plácačky už se objevilo i bolestivé sténání. Všichni zúčastnění začínali být šťastní.
 5. Plácačka dlouhá – zde šlo již do tuhého. Modelka okamžitě hodnotila stupnicí sedm. „Štípe to. Nejhorší je, že bolest se dostaví až po chvilce. Opravdu pro zkušené.“ Po velké plácačce jsme museli Markétě dopřát i chviličku oddechu, vody a jemného láskyplného laskání. Důležitým bodem spanku je si své subinky opravdu vážit. Více na podobné téma se můžete dočíst v článku: 24-7.
 6. Nerezová plácačka – Pokud existuje opravdové peklo, tak ho Markéta poznala právě teď. Nerezová plácačka je totiž podle jejích slov to nejzrůdnější, co jsme na ní během testu vyzkoušeli. Užil si i samotný Řezník. „Hodnotím rozhodně devítkou!“
 7. Drezurní bič – to je klasika, kterou zná devět z deseti spankistů. Hodnoceno stupněm sedm. Modelka opět osvěžena vodou a minutkou odpočinku. Řezník spokojen a plný očekávání dalšího kousku. Zadek se zabarvuje a vykazuje známky kvalitní práce. Všechny strany jsou spokojeny.
 8. Meč Jedi – tuto pomůcku jsme použili až po chvíli modelčina odpočinku. Milovníci Star Wars mohou plesat, vyzkoušeli jsme za ně totiž novinku ze světa spanku – meč samotných Jedi. „Za mě to je trojka. Meč je těžší, neštípe tolik a krásně pruží!“
 9. Rákoska – pomůcka klasická, neohraná a stále funkční. Předmět, který je trestem pro zadnice již stovky let. Markéta hodnotila šestkou. Rákoska by podle slov Řezníka měla být součástí každé ložnice.
 10. Bílá potvora – vstupujeme do finále. Ačkoliv si Markéta myslela, že jí odpoutáme a přivineme na hruď, připravili jsme jí překvapení – bonusový předmět. „Pružilo to, doporučuji údery rychle za sebou, menší silou. Dávám pětku. Tohle mě bavilo.“
 11. Bič – předmět, který jste vždy chtěli použít, ale neměli na něj kuráž. Jedná se o pomůcku pro opravdu zkušené mistry. Pokud si nejste jistí a nemáte za sebou už pěknou řádků pomůcek a profackovaných zadků, raději se mu vyhněte. Úraz subiny je to poslední, co chcete. U všech hrátek je především nutná bezpečnost a vzájemná důvěra. U tohoto předmětu desetinásobně. Markéta zhodnotila bolest stupněm pět.