Poprvé na Fetish night a rovnou na pódiu

Sobota 21. října, den jako každý jiný. Přece jen na ní bylo něco zvláštního a výjimečného. V pražském P. M. Clubu se totiž navečer sešlo hojné zastoupení českých „úchyláků“, aby si užili zlatý hřeb Fetish weekendu, celovečerní Fetish night.

Noc plná latexu, perverznosti, hrátek a vzrušení. Je to tak, skvělá Fetish night je za námi. Já byla letos na této akci poprvé, a to jak v roli návštěvníka, tak jako vystupující. A jedním slovem… úžasné! Původně jsem chtěla být pouze návštěvníkem, ale když mi byla nabídnuta role, v níž spojím příjemné s užitečným, jediná možná odpověď zněla: Jdu do toho! O to víc pro mě byl tento večer mimořádný.

Po otevření klubu, kdy jsme mohli vidět návštěvníky přicházející ve společenském oblečení, latexu, spodním prádle, harnessech, s oušky a ocásky, jen ve své kůži a vlastně v čemkoliv,
v čem se cítili dobře. Zakázanou výjimkou samozřejmě byly teplákovky, rifle, mikiny či montérky. Na akci totiž platí přísný dresscode pro zachování jedinečné atmosféry. Příchozí se postupně shromáždili u pódia, kde na ně čekalo první vystoupení. Tohle byla ovšem přímo slast pro oči.

Jako první se totiž představily se riggerka Edna a její nádherná přítelkyně Majkelína Cat se svou shibari show. Tahle dvojka je naprosto skvělá, Edna to umí s provazy a Majkelína vystoupení umí prodat! Co si přát víc než dvě krásné ženy na pódiu, mezi nimiž to jiskří. Čekala jsem, kdy se na sebe vrhnou. A vlastně si to i přála.

Jako další nás čekala přehlídka české oděvní značky Nona. G, která vyrábí oblečení z lacku převážně pro ženy. Poté zahrál DJ Florian Herzberg a houslista Kinky String.

Já jsem si mezitím odskočila do backstage připravit se na naši show s LatexVogue. Latex jsem na sobě měla podruhé v životě; zalepila jsem si bradavky, vyzkoušela si naposledy roznožky na gynekologickém křesle a šli jsme na to! Vystupovala jsem poprvé, takže jsem byla nervózní a hlavou mi běhaly scénáře, jak sletím dolů z toho křesla, protože jsem byla cela mastná od oleje. Naštěstí se nic takového nestalo, vystoupení jsme si užili, podle ohlasů se to povedlo, a já odešla s pocitem vítězství.

Po našem vystoupení s lehkým nádechem BDSM se převedli Schultz feat VDrey s dalším hudebním číslem.

Vyzdvihnout musím přehlídku nové značky Hololatex, kteří nás pobavili svojí vtipnou football show, kdy roli roztleskávaček zastaly jak slečny, tak i pánové – jak jinak než naostro v sukních. Překvapením byla i zpěvačka Sharlota. Hned po nich předvedly modelky šaty
a prádlo zahraniční návrhářky Quasar Latex, na konci přehlídky zazpívala sama návrhářka.
U zahraničních návrhářů ještě zůstaneme, konkrétněji u značky Ausrie Fel, která přivezla démonické modely.

Jako poslední návštěvníky čekalo latexové labutí jezero – Latex Lake performance, což byla opravdu skvělá tečka večera. Fetish night se letos opravdu vyvedla do posledního detailu. Za mě by neuškodilo přidat více BDSM scének a zlepšit ozvučení, ale i tak jsem si vše velmi užila. Musím ocenit tvrdou a perfektní práci organizátorů, protože vše fungovalo tak, jak mělo, a dále trénink a přípravu všech vystupujících. Hlavně však chci poděkovat všem návštěvníkům, kteří si společně s námi přišli užít tento večer. Bez vás by to nebylo ono. Těším se na viděnou zase za rok!