Pain Art Party!

PainArt s vámi, PainArt pro vás

Stavte se 11. dubna do Cross Clubu na PainArt párty, kde si můžete zasoutěžit, poslechnout přednášky, zažít něco na vlastní kůži a vidět nevídané.

Bolest, modifikace a umění, to na co jste zvyklí z PainArtu zažijete i tady. Vyzkoušet si, jaké je to dostat rákoskou, nechat se svázat, nebo jak vypadá propichování piercingu na vlastní oči. Vše na co se budete ptát, rádi zodpovíme.

Na hlavní stage se vystřídají dva přednášející, Edna o bondáži , zatímco Míla Bugtcher o genitálním piercingu.  Oddělená místnost bude celý večer otevřená zvědavcům, kteří třeba s partnerem chtějí odzkoušet hrátky s rákoskou, nebo pro ty, co by se chtěli nechat svázat. Pièce de résistance je hra, ve které můžete zužitkovat znalosti získané důsledným čtením PainArtu, protože můžete vyhrát neskutečné ceny.

Pro tři z vás je navíc připravena speciální soutěž o piercingy. Bližší informace se dozvíte již tento týden. Bedlivě sledujte naše stránky.

Vlezné do klubu je symbolických 50 korun, za kterých dostanete nejen razítko vstupu ale také žeton, který následně můžete propít na baru.

Kdy: 11. dubna

Kde: Cross club, Plynární 1096/23, Holešovice

Vstupné: 50 Kč