Můžou veganky polykat?

Sperma. Zvláštní slovo. Co všechno víme o této tekutině, kterou muži vylučují při orgasmu? Že je lepkavá, hustá, bílá, má specifickou chuť, ale co dál? Víte, že objem jednoho mužského orgasmu je 2–6 ml, což by zaplnilo jednu polévkovou lžíci? Výsledné množství ejakulátu však záleží na pravidelnosti sexuálního života. Víme, že 1 ml ejakulátu průměrně obsahuje 50 milionů spermií. Zdravý muž má tedy v ejakulátu 200–500 MILIONŮ spermií.

Ejakulát neobsahuje jen spermie. Dále v něm najdeme až 400 druhů různých bílkovin, cukry, vitamíny (zejména vitamin C), kreatin a minerální látky jako zinek, vápník, hořčík, sodík. Samotné spermie v konečném důsledku tvoří pouze 5 až 15 % objemu ejakulátu.

Je známo, že sperma v drtivé většině není většinou žádná lahůdka. Chuť ovlivňují především stravovací návyky. Je prokázána hořká chuť u mužů konzumujících velké množství masa, mastného a nezdravého jídla, alkoholu a cigaret. Pokud, pánové, patříte do této skupiny a vaše partnerka nechce polykat, nedivte se jí a zkuste ochutnat! Nic moc, co? Doporučení v tomto případě zní dlouhodobé zařazení ovoce a zeleniny. Rozdíl je patrný. A pocítíte ho – váš protějšek bude jistě nadmíru spokojen! (pozn. autorky: potvrzeno z vlastní zkušenosti)

Když už jsme u toho orálního sexu a vyvrcholení, je spousta technik a způsobů. Za pozornost rozhodně stojí tyto:

Facial cumshot: Jde o označení pro vyvrcholení na obličej. (Pozor na oči, není to dvakrát příjemné). O této praktice se zmínil například i Markýz de Sade ve svém díle 120 dnů Sodomy. Bukkake: Při této praktice několik mužů ejakuluje na tělo ženy/muže, většinou právě na obličej a ústa. Výhodou asi zůstává, že máte hned několik vzorků k ochutnávání a porovnávání! Sperma je údajně dobré i na pleť.

Snowballing / Cum swapping: Jak už název napovídá, jde o výměnu spermatu z úst do úst, kdy díky slinám zvětšuje svůj objem. Stojí za vyzkoušení v trojce s dvěma holkami.

Gokkun: Praktika odvozena z japonského citoslovce. Vyjadřuje zvuk polykání. V tomto případě jde konkrétně o polykání velkého množství spermatu například ze sklenice. Asi nikoho nepřekvapí, že tato praktika vznikla v Japonsku.

Felching/Creampie eating: Libůstka toho nejtvrdšího kalibru. K této praktice budete potřebovat brčko či stéblo trávy. Jedná se o velmi starou, zřejmě japonskou praktiku. Po ejakulaci do análu či vagíny muž využije tento nástroj a vysaje zpět slámkou. Poprvé jí popsal Ronald A. Farrell v roce 1972 v článku o homosexuálních praktikách, údajně čerpal z knih starých několik staletí.

Dirty Chewbacca: Jedná se o klasický deepthroat, ovšem pointa tohoto kousku je donutit ženu vydávat dávivé zvuky srovnatelné s legendární Chewbaccou. Komu z vás se to podařilo?

Walrus: Pokud jste oba úchylové, baví vás experimentovat, vyzkoušejte doma mrože! Walrus (ang. překlad mrož) je zábavná technika, při které muž při výstřiku do úst zacpe ženě ústa i nos. V momentě, kdy se žena začne dusit, pustí muž ženě nos. Dojde k vypuštění spermatu nosem. A mrož je na světě.

Každý má rád něco jiného, proto je dobré zkoušet, objevovat, trénovat. Trénink dělá přece mistra. Klidně se koukněte na porno a okoukejte pár fíglů. Promluvte si o tom, co se vám líbí a co vás zaručeně dostane do varu. Určitě nezapomínejte na, že to není jen o penisu, ale i varlatech, vašem jazyku a slinách. Důležitý bod na závěr. Veganky můžou polykat a většina z nich to dělá ráda, hlavně u můžu veganů, protože vážně chutnají líp.