Kinky hrátky s močí: Základní pravidla pissingu

Svět sexu a doprovodných hrátek uspokojení má mnoho tváří. Nedílnou součástí těchto pokusů a zálib nepříliš nahlas vyslovovaných bezesporu je i piss. Hrátky s močí nejsou na poli sexuálních praktik žádnou novinkou. První zmínky můžeme datovat až někam k dobám římské říše. Nejznámější osobou milující pissing byl jednoznačně císař Tiberius, který na hostinách naléval své hosty vínem. Na tom by nebylo nic divného, kdyby silným provazem nepodvazoval svým hostům penisy. Císař si poté užíval pohled na trpící muže, kteří prosili o možnost se vymočit.

Hrátky s močí v posledních letech nabírají na obrátkách. Zatímco před čtyřiceti lety jsme se o těchto praktikách mohli dovídat z VHS pro fajnšmekry z NDR, dnes najdete pomůcky, návody a milovníky pissu „na každém rohu“. Možná za to může i jistá lékařská osvěta, která začíná na plnou pusu křičet do světa různé zdravotní využití moči. Urea je nedílnou součástí téměř každého šampónu proti lupům, Eskymáci jí změkčují kožešiny, ve zbrojním průmyslu ji dokonce přidávali díky vysokému obsahu dusíku do střelného prachu, někteří jedinci si močí bělí zuby, jiní sterilizují močí svá zranění. My si však rozebereme tu sexuální stránku.

Urofilie

Pokud budeme chtít postupovat od úplného začátku, musíme si nejprve vysvětlit, že urofilie znamená sexuální vzrušení z moči. Jedná se o pojem stále spadající do psychologického slovníku deviací. Většinová společnost tuto praktiku i nadále považuje za odpornou. My zde nejsme od toho, abychom jim přitakali, nebo jejich názor odsuzovali. Ale návod, jak začít, jak postupovat se vší opatrností a jak po sobě uklidit, máme.

Existuje mnoho důvodů, proč se lidé rozhodnou zapojit se do této činnosti. Důvody jsou různé – od jednoduchého vzrušení myšlenkou nebo pohledem na moč až k dosažení vyšší míry důvěry mezi partnery v posílení BDSM vztahů. Pissing dělíme na aktivní a pasivní. Tedy jeden je ten, kdo daruje, druhý přijímá. Zajímavostí bezesporu je, že pissing byl v nepříliš dávné minulosti znám především v americké gay komunitě. V klubech se tito „hoši“ a milovníci zlatého deště poznávali podle žlutého šátku.

Bezpečnost především!

Nemusíme však zřejmě do hloubky rozepisovat, že cokoliv člověk sní a vypije, odchází z těla především močí. To se týká v tomto případě především léků. Proto je třeba mít se na pozoru. Některé léky totiž mohou druhou osobu intoxikovat.

Druhým bodem je rovněž obsah sodíků a minerálů v těle. Vždy je lepší, když osoba, která „poskytuje“ moč, zvýší minimálně hodinu před hrátkami svůj pitný režim. Dehydratace je jednoduše nepřítel. A pokud jste začátečníci, jistě přivítáte vábnější vůni moči opouštějící propláchnutý měchýř. S tím souvisí i přítomnost případných bakterií v močových cestách. Lepší je proto využít střední proud moči.

Je třeba vědět, že moč zdravého člověka, která opouští tělo, je sterilní. Internetové diskuze týkající se pissu však obsahují často otázku o přenosu HIV a jiných sexuálně přenosných chorob. Lékařské studie ukazují, že zdravá moč neobsahuje žádné stopy krve, proto není schopná předávat podobné nemoci, ovšem to se rozhodně netýká hepatitidy typu B, která přenosná je. Buďte ostražití. Je více než žádoucí, aby podobné hrátky praktikovali partneři, kteří si věří, mají dlouhodobější vztah a před pissem jsou ochotni podstoupit lékařské vyšetření, které podobné nemoci vyloučí. Mikroskopické stopy krve totiž v moči sami opravdu nenajdete.

Co dělat:

Vypijte hodně vody.

Otestujte svého partnera.

Vyhněte se namáhavým aktivitám před pissingem, zabráníte dehydrataci.

Sterilizujte všechna svá náčiní (především u cévkování).

Co nedělat:

Nepřekvapit svého partnera nečekaným pissem.

Nepoužívat drogy.

Nejíst aromatické potraviny (brokolice, chřest, cibule, česnek, vejce, maso, sýr).

Nezkoušet podobné hrátky s nikým neznámým.

Pissing neprovádět v ložnici rodičů.

Jděte na to pomalu!

Určitě není správnou cestou „ skočit do toho po hlavě“. Svého partnera, který chce piss vyzkoušet, nepřekvapíte, když se nad ním v pátek večer v posteli rozkročíte a pomočíte ho nečekaně od hlavy k patě. Jednak budete muset převlíkat postel, ale rovněž uklidňovat drahou polovičku.

Zkuste první hrátky s močí vyzkoušet ve sprše. Pokud jste dobrodruzi, klidně venku v přírodě. Pozor však, kde to budete zkoušet. Například na Novém Zélandu si za podobnou zkušenost můžete jít posedět až na tři roky. Zkoušejte různé polohy, zadržujte a povolujte proud moči, testujte. Je podstatné dodržovat základní pravidla hygieny. Jak osobní, tak hygieny prostředí. Pomůcky k pissu navíc najdete v téměř každém lepším erotickém shopu, a to včetně podložek, cévek, misek, bání, skleniček, ubrousků, desinfekcí až po oblečení.

Jednoduše neexistuje univerzální návod, který vám řekne, jak pochcat svoji lásku. Zkoušejte to oblečení, nazí, na ruku, na hlavu a klidně i do pusy, venku, v přírodě nebo kdekoliv a jakkoliv je vám to libo. Dbejte však alespoň na základní pravidla, která jsme vám na začátku uvedli. V dalším článku, který pro vás připravujeme, se podíváme do zákoutí cévkování.