Jste hrubí, ujetí a násilní? Vyrazte na Congress

Milovníci fetiše, nestandardních performancí a jiných úchyláren, jásejte. Duo Sultán Sade a Majkelina Cat z S&M PROJECTU pořádají třetí ročník Congressu. Pro ty, kteří nevědí, o co se jedná, a užívají nitroglycerín, doporučujeme obloukem se této akci vyhnout. Bude to opět divoké.

Ojedinělá akce, která na půdě České republiky zatím nemá a neměla konkurenci, se uskuteční již 16. února. „Akce proběhne v podzemí, kam většina úchyláků patří. Tentokrát v Underdogs na Smíchově,“ říká pořadatel akce Sultán Sade. Návštěvníci uvidí nejen mraky krásných dívek a mužů, ale také projekci (porno, extreme body mods aj.) z produkce S&M Project, která poběží celý večer. Dále to budou čtyři hrubé, bizarní a perverzní performance s názvy Absence radosti, Sochy/Mrzáci, Bič/Provaz a meFmoD. „Během večera proběhnou čtyři performance, nečekejte harmonogram, vše je součást večera, takže tancujte, dělejte prasárny, bavte se, k tomu je tahle akce určena,“ dodal pán Pekel, Sultán.

Akce se jmenuje Congress a my víme proč. Znamená totiž SETKÁNÍ, setkání všech na párty a volnou zábavu chtivých úchylů. „Tahle akce je především párty, kde se mají sejít lidé – kluk s klukem, holka s holkou… milovníci fetiše, bizzare, BDSM, sub/Dom atd., který chtěj dobrý Djs a dobrou hudbu (techno, house, minimal, electro…), a ne žádnej mainstream“ doplnil Sultán.

Klub se otevírá ve 22.00 hod a vstupenky lze zakoupit pouze na místě za 250 korun. „Pokud přijdete polonazí nebo ve spodním prádle, můžete vstoupit za dvě stovky, nazí zaplatí jen stovku. Ale bacha, po půlnoci se vstup zvedá, tak přijděte včas. Plus nezapomeňte, že večer je váš! Sex, spanking, nahota – užijte si tu svobodu a dělejte, co vás baví!“ uzavírá Sultán.

Více najdete v události na FB, kterou doporučujeme sledovat. Vidět zde můžete postupně přibývající teasery k performance a další info > https://www.facebook.com/events/159755864667897/