Jsme banda přátel a kolegů s vášní pro vše nevšední. Od piercingu, přes tetování, až k různým formám fetiše. A protože jsme si spoustu věcí vyzkoušeli na vlastní kůži a pohybujeme se v tomto “oboru” již několik let, rozhodli jsme se, že se s vámi o naše zkušenosti podělíme. Pokud by vám však něco v naší široké škále chybělo, chtěli jste se dozvědět více o konkrétním fenoménu či nás třeba jen pozvat na drink, dejte nám vědět.

Vaše PainArt redakce.

Jsem holohlavý, sympatický, inteligentní a skromný krasavec, na kterého můžete narazit v Hellu a na větších českých BDSM/fetish akcích, na jejichž organizaci se spolupodílím. V Hellu pracuji jako piercer, mojí doménou je hlavně genitální piercing a beading. Jako performer se už mnoho let zabývám hook suspension. Páchám i leccos dalšího, stačí chvíli hledat a dostanete se od Hell Party a Ropespirit, přes Fetishweekend až k Bugshop či Hidden Pleasures.

Som profesionálna piercerka a nadšenec do telesných modifikácií. Keď práve nemám ihlu v ruke, nájdete ma so psíkmi, športovať, jesť, spať alebo tvoriť a v neposlednej rade som nadšenec do flóry.

Introvertní mrzout s prapodivným hudebním vkusem. Na PainArtu se věnuju hlavně tetování, modifikacím a komandování svých nadaných kolegů. Pokud se vám tady cokoli nelíbí, s největší pravděpodobností je to moje vina, protože jsem to vymyslela nebo schválila.

Poctivý pohodář, bohém a šílenec s hlavou v oblacích, který často nechápe, proč se lidi berou tak vážně. Psí máma se slabostí pro malbu, psaní a divadlo. Díky otevřené mysli bez předsudků, zato s notnou dávkou úchyláren, vám budu servírovat z menu světa BDSM, fetiše a sexuality. Tak se pěkně usaďte a dobrou chuť.