Bastinado – Jinak rovněž baštonáda. Jedná se o formu mučení, při které je oběť bitá různými předměty, nejčastěji rákoskou nebo bičem přes chodidla. Nejedná se rozhodně o žádnou novinku ve světě BDSM. Tato metoda byla základním kamenem trestů již před stovkou let, využívanou především v Íránu nebo v Turecku. Odsouzený schytal desítky ran  rákoskou či obuškem. Bolest je i po zkušenostech dnešních vyznavačů, kteří tuto praktiku využívají, popisována jako nesnesitelná. Turci však zacházeli ještě dále. Po vykonání trestu nasedl ten nejtěžší dozorce na záda a trestanec s opravdu umučenými chodidly ho nesl dokud nepadl. Turci prostě bolest umí.

 

Bestialita – Druh zoofilie. Ve zkratce se jedná o pohlavní styk se zvířaty. Jedná se o alternativní termín pro zoofilii, která se dělí na další podkategorie a to již zmíněná bestialita a zoosexualita. Už samotné slovo zoofilie pocházející z řečtiny napovídá kdo a jak má ke komu náklonnost. Zoon (živočich) a filia (láska, přátelství, náklonnost). Termín zavedl psychiatr Richard von Krafft-Ebing před 131 lety. Zoofily lze dělit na dva tábory: sodomity, kteří zvířata znásilňují a jednají proti jejich vůli, a zoofily, kteří mají se zvířaty emocionální a sexuální vztah. Lidé, kteří sami sebe označují za zoofily, často tvrdí, že jejich láska ke zvířatům je spíše romantická nežli sexuální a říkají, že právě tento fakt je odlišuje od těch, kteří páchají čistě sexuálně motivované činy, tedy od bestiálů.

 

Belonefilie – Deviace při které daného jedince sexuálně vzrušují ostré špičky jehel, piercingů  či špendlíků. Vzrušující je pro něj i pohled na samotné ostré hroty, nejvíce si však užívá samotného zapichování do těla nebo dráždění na kůži. Požitek mají také z toho, když vidí a cítí ostrý hrot předmětu zajíždět do svého těla nebo do těla svého protějšku. Sexuální odchylka může být zajímavou SM praktikou. Méně nebezpečnou stránkou této odchylky je vzrušení z piercingů, kdy jsou lidé vzrušování nejen svým piercingem, ale také jeho zaváděním a sledováním celého procesu, kdy je jehla vpichována do kůže.

 

Berdache – Jedná se o touhu oblékat si šaty opačného pohlaví. Jedna z prvních zmínek o berdache se objevuje v deníku španělského výzkumníka Cabeza de Vaca v roce 1530. Mezi floridskými kmeny indiánů byli k vidění muži chovající a oblékající se jako ženy. V tradičních společnostech severoamerických indiánů byli berdache považováni za duchovní bytosti. Etnologové později úkaz zdokumentovali ve 120-ti dalších severoamerických kmenech, ale i v dalších kulturách světa. Původní kultury respektovaly pohlavní identitu odlišnou od anatomického pohlaví.

 

Blasfemie – Chorobné představy o sexuální zvrhlosti náboženských postav s vulgárními výkřiky na jejich adresu. Často vyšperkované zapojováním známých náboženských postav do sexuálního aktu ve vlastních představách. Jednoduše: „Fuck me Jesus!“

 

Bull busting – Jedná se o mučení varlat. Mučení varlat a penisu je BDSM praktika, při které je muži způsobována bolest genitálií. Zahrnuje kopání do koulí, drcení koulí (nejčastěji mačkání či pošlapáním), elektrošoky do penisu, bičování penisu, spanking genitálií, nebo cévkování.

Týrání pohlavních orgánů je libůstka především u silně submisivních mužů. Subíkům se na této praktice líbí hlavně bezmoc nad ženskou sadistickou partnerkou. Pro masochisty je důležitá spíše bolest, mají dokonce radost, když je dozvuky v podobě bolestí genitálu pronásledují ještě pár dní poté.

 

Biastofilie – Je sexuální porucha, při které trpí deviant touhami, které se týkají provádění sexuálních aktů s partnerem, který není k sexuálnímu styku svolný. Jednoduše se zhlédne ve znásilňování. Obvykle začíná v pubertě a přetrvává do vyššího věku a mnohdy bývá provázena dalšími psychickými poruchami, zejména úzkostmi a poruchami příjmu potravy, závislostí na alkoholu či zneužívání návykových látek.