You are here:-, Tělesné modifikace, Tetování-Přijďte se pobavit do pekla! Hell otevírá nové prostory!

Přijďte se pobavit do pekla! Hell otevírá nové prostory!

Pražské studio Hell bylo založeno v roce 2004 v Holešovicích. Ulice Poupětova se tehdy stala útočištěm mnoha splněných přání, místem časté, ale kýžené bolesti a centrálním bodem vzniku mnoha přátelství, masterpiece kousků a živoucí legendou. Po čtrnácti letech nastala změna. Legendární sklepní prostory se zavřely.

Hell se před časem přestěhoval na novou adresu, a proto se tuto změnu rozhodlo společně oslavit i s vámi. Čeká na vás bar s občerstvením a drinky. Dvůr nového Hellu na Přístavní 7 se otevře 11. srpna v 17 hodin. Můžete se těšit na komentované prohlídky nového Hellu a přednášky o tělesných modifikacích. Taky si tradičně budete moct potetovat pár citrónů. Na podiu píchneme i pár piercingů, ať to vidíte na vlastní oči.

Večer vypuknou show. První na pódiu uvidíte první dámu českého shibari Ednu a večírek uzavře pořádná Hell Show. Nebyl by to totiž Hell, kdyby se nenapíchali na háky a nic nezapálili. Máte se na co těšit, my se těšíme už teď.

Končíme ve 22:00. Vstup je zdarma. Tak se stavte!

By | 2018-07-17T09:37:35+00:00 Červenec 19th, 2018|Categories: Akce, Tělesné modifikace, Tetování|Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přijďte se pobavit do pekla! Hell otevírá nové prostory!