Sexena radí 2018-01-16T12:19:06+00:00

Sexena radí

Vážení přátelé, návštěvníci webu PainArt, milovníci BDSM a bodymodifikací. Našemu týmu se podařilo oslovit známou odbornici na všechny světové problémy, Sexenu. Ta je zde pro vás. Odpovídá na jakékoliv dotazy, které jí prostřednictví kontaktního formuláře zde na stránkách nebo našeho facebooku položíte. Věnovat se bude tématům vážným, na které si vždy pozve odborníka z daného odvětví či tématům naprosto absurdním. Věřte, že vaše dotazy zůstanou vždy anonymní.

Milá Sexeno, můj otec je voják z povolání. Je drsný a zásadový. Před pár lety jsem zjistil, že jsem gay, ale bojím se mu to říct. Vyhodil by mne z domu a vydědil. Nevím, co mám dělat.

Stanislav Z., Litoměřice

Milý Stando, tak pokud je otec takový despota, a ještě k tomu nosí uniformu, existují dvě možnosti. Buď ho vezmi na pivo a omylem zajdi do místního gay baru, je možné, že ho zde většina místních pozná – vzhledem k tomu, že vojáci svoji orientaci taky nemají vždy pevně pod kontrolou. V opačném případě utíkej z domu, seč ti síly budou stačit. A pokud se jedná o dědictví, věř mi, že ty použité vojenské oteplovačky a šustky nejsou to pravé ořechové. To tvůj nový možný milenec Franco z Itálie ti dá mnohem víc. Proto se neboj! A hurá do různých zákoutí gay světa!

Čauko, chci se zeptat, jestli existuje salón, kde by mi vytetovali hakáč.

Tomáš O., Zbraslav

Neexistuje.

Zdravím Sexeno, hned na začátku by asi bylo dobré zmínit, že je mi pouze 16 let, ale snad to nečiní problém. BDSM už mě přes můj věk velmi dlouho zajímá. Podařilo se mi dokonce najít i partnera, který by byl ochoten do toho asi i jít. Navíc je starší a hádám, že i zkušenější. Jen nějak nevíme jak začít. Prostě je mi blbé za ním jednoho dne zajít a po chvíli trapného ticha se ho zeptat: „Hele, neseřežeš mě dneska trošku?“. A mám dojem, že to má podobně. Děkuju za nějakou radu. Jakoukoliv.

Kryštof M., Jablůnkov

Komunikace! Prvním krokem je komunikace!!! Neexistuje budování vztahu – a zvláště ne BDSM vztahu! – bez mluvení. Zjisti, co chce partner, a dej najevo, co chceš ty. Třeba se ve vašich potřebách vůbec nesetkáte. Pokud ano, začněte s něčím mírným: spanking, svazování, roleplay – a teprve poté přitvrďte. Je to povídání na dlouhé hodiny. Na to jak začít, neexistuje žádná univerzální příručka. Ale i zde na stránkách PainArtu najdeš pár nápadů pro začátečníky. Je i spousta webů speciálně zaměřených na BDSM hrátky i pro začátečníky. Hledej a komunikuj. Tvoje Sexena

Ahoj Sexeno, mám v klitorisu piercing a přemýšlím, že si ho pomocí roztahováků roztáhnu (třeba na 5mm). Je to dobrý nápad?

Katka Ň., Jakutsko

Ahoj Kačko. Na tuto odpověď jsem krátká. Na pomoc jsem si tedy přizvala modifikátora Shemona.
Š: Pravděpodobně se nejedná o piercing klitorisu, ale o tzv. hood piercing, tj. o piercing kapucky, která klitoris zakrývá. Mnoho lidí si tyto dva piercingy plete, ale piercing klitorisu jako takového se objevuje jen výjimečně a v žádném slušném salonu ti jej neudělají, protože je velmi nebezpečný.
Zda by bylo možné tvůj hood piercing roztáhnout záleží na tvých anatomických dispozicích. U někoho to jde, u někoho ne. Zaleží také na tom, zda máš hood píchnutý horizontálně či vertikálně. Při vertikálním propichnutí bude totiž obzvlášť důležité zvolit vhodný šperk, který bude možná nutné nechat vyrobit na zakázku. Obecně se tedy dá posoudit, zda bys mohla hood roztáhnout a nakolik jenom při osobním setkání. Doporučuji ti navštívit nějakého zkušeného piercera.

Je šance se jako model dostat na nějaké konvence, jak mám postupovat?

Džony W., Kladno

Pěkný den Džony. Tady vstupujeme na tenký led. Tatéři si většinou na konvence své modely vybírají. Jsou to jejich dlouholetí klienti, přátelé či známí. Je to především z toho důvodu, že se navzájem znají. Tatér ví, kolik toho jeho model vydrží a model ví, co mu tatér pod kůží vytvoří. Pokud se jedná o tetovací konvence, domluv se se svým tatérem. Jednoduše neexistuje stránka tatér hledá modela a pokud, buď v tomto případě obezřetný.

Nějaký nápad? Sexeno, je mi 19 a ještě se mi nepodařilo docílit orgasmu. Pěkně mě to sere. Máš nějaký tip?

Martina O., Praha

Zdravím Tě. Tato otázka a její případná odpověď je natolik složitá, že by na ní šlo vytvořit 1200 magisterských prací. Orgasmus není věc, kterou si koupíš v obchodě a namažeš jí na chleba. Neexistuje žádný univerzální recept, jak na něj. Jsou lidé, kteří ho neprožijí celý život. Avšak dobrá cesta je zkoušet. Testovat různé polohy, sebeuspokojování nebo změnu partnera? Je dobré vysledovat, co Tě dostatečně vzruší a za tím si jít. Nespěchej. Čím více budeš upjatá a dychtit po orgasmu, tím hůře ho dosáhneš. Anebo si pořiď hitachi a problém bude minulostí.

Ahoj krásko, napadlo mě, zda existuje odpověď na to, jak nejlépe spojit BDSM vztah s tím rodinným? Je to vůbec reálné nebo snad nemožné? Diky.

Beatrice B, Praha

Ahoj zlato! Odpověď existuje a není to číslo 42. (Stopařův průvodce po galaxii pozn. red)
Protože chci být stručná, zjednoduším odpověď na několik bodů, které definují nejčastější formy řešení:
1) Oba partneři jsou úchyláci, jejich zaměření do sebe zapadá. Obvykle funguje i bez cizí pomoci.
2) Oba partneři jsou úchyláci, ale nezapadají do sebe (např dom+dom, sub+sub). Zde je vhodným řešením outsourcing služby a pořízení chybějícího článku zvenku.
3a) Ty jsi úchyl, zatímco partner ne. Nepromluvíte si o tom, budeš se tím do smrti trápit, ale nic s tím neuděláš.
3b) Ty jsi úchyl, zatímco partner ne. Promluvíte si o tom, domluvíš si s partnerem podmínky, za kterých budeš tuto činnost outsourcovat.
3c) Ty jsi úchyl, zatímco partner ne. Promluvíte si o tom, partner o outsourcingu nechce ani slyšet. Zde se můžeš svobodně rozhodnout mezi možností 3a, výměnou partnera, nebo outsourcingem služby stylem“na tajňačku“. U třetí verze pozor na stopy po hraní!
Ještě snad poslední rada. Pokud máš děti a nechceš, aby Tvému řádění asistovaly, existují sklepy, kde přes noc i dvě vydrží. Dokonalými rádci byl dnes již zaniklý spolek Klub sklepních chovatelů. Hodně štěstí!

Zdravím Tě, Sexeno. Před měsícem jsem si nechala propíchnout nostril a neustále mi hnisá, co mám dělat? Díky

Jana J., Lanškroun

Ahoj Jano. Doporučuji solný roztok. Jednou až dvakrát denně jemně oplachovat. Zbytečně se piercingu nedotýkat a „nešťourat“ se v něm. Před aplikací solného roztoku si rovněž pořádně umýt ruce. Také si večer opláchni vpich antibakteriálním mýdlem. Někdy méně je více. Pokud ani to nepomůže, je třeba se obrátit na piercera, který ti poskytne další rady.

Ahoj Sexeno. Je mi 35 a ještě jsem neměla měsíčky. Je to ok?

Marťásek V., Brno

Ahoj Marťásku. Vypadá to, že tím největším problémem u tebe budou spíše zdrobnělinky. Navíc ve tvém věku už půjde spíše o měsíce… V Brně už jsme ale podobné případy zaznamenali. Zkus se přestěhovat. Tvoje Sexena

Milá Sexeno. Již delší dobu mě trápí opravdu silné svrbění varlat. Nemůžu si pomoci. Vyzkoušel jsem téměř všechny přípravky proti svědění. Prošel jsem řadu zdravotních testů, které vyšly vždy s výsledkem – zdráv. Svrbění nepolevuje. Můžeš nějak poradit?

Rosťa. B., Olomouc

Milý Rosťo. Díky, že ses na mě s takovým problémem obrátil. Nechci nikterak urazit, ale vypadá to na mírně zanedbanou hygienu. Nejdříve bych doporučila zajít do místních domácích potřeb, zakoupila drátěnku a zkusila pořádně vydrbat. Pokud ani to nepomůže, tak přejít na jemný ocelový kartáč. Pamatuj si, že pravidelným drbáním docílíš spokojeného šourku. Tvoje Sexena.

Napiš Sexeně dotaz!

Staň se členem naší komunity!

PŘIPRAVUJEME