Sexena radí 2018-11-06T15:05:41+00:00

Sexena radí

Vážení přátelé, návštěvníci webu PainArt, milovníci BDSM a bodymodifikací. Našemu týmu se podařilo oslovit známou odbornici na všechny světové problémy, Sexenu. Ta je zde pro vás. Odpovídá na jakékoliv dotazy, které jí prostřednictví kontaktního formuláře zde na stránkách nebo našeho facebooku položíte. Věnovat se bude tématům vážným, na které si vždy pozve odborníka z daného odvětví či tématům naprosto absurdním. Věřte, že vaše dotazy zůstanou vždy anonymní.

Ahoj, Sexeno, nedávný článek o electro sexu se mi hodně líbil. Praktikuji ho již deset let. Možná jsem jeden z prvních, kdo ho u nás v pražské komunitě proslavil. Rád by však navrhl téma k dalšímu článku, a to je sex a porno v počítačových hrách.

Ježo, Praha 

Děkujeme, vyřídím autorce článku http://painart.cz/hry-na-hrane-elektro-bdsm/ . Nebyla bych si tak jistá tvým prvenstvím, ale nechceme spekulovat. Úchyláků a experimentátorů z dob dávno dřívějších známe více než dost. Důležité je, že se shodneme na obsahu, a to je bezpečnost především. Tip máš zajímavý, a proto Tě potěšíme – do měsíce podobný článek vydáme. Děkujeme!

Ahoj, Sexeno, ráda bych si nechala předělat tetování. Takovou blbost z mládí. Ale většina tatérů u nás ve Zlíně to odmítla. Tak jsem napsala mnoha studiím v Praze, a i zde mne odmítli. To samé se opakovalo ve většině případů. Jak mám tedy postupovat, když potřebuji zakrýt tetování? Je to tribal přes levou paži. Díky.

DarkMona, Zlín       

Ahoj, temná dívko ze Zlína. Upřímně – neposlala jsi v mailu fotku, nemohu tedy ani já poslat fotku známým tatérům, aby se mi k problému vyjádřili. Někteří oslovení však dodali, že pokud chceš cover nepovedeného tetování, dojde vždy ke zvětšení toho původního (aby nové zcela zakrylo staré). Nikdy to nebude stejně velké. A to je možná i jeden z Tvých požadavků, proto Tě mnozí odmítli. Možná lpíš na stejné velikosti nebo nereálném motivu. Zde je na místě nechat cover a návrh opravdu na tatérovi. Vhodná by pak mohla být konzultace v tatérských studiích, kde poradí, kam se zastavit pro laser. Ten může některé části odstranit a následný cover bude mnohem jednodušší.

Ahoj, Sexeno, jsem rozvedený sub po padesátce, dětí jsou odrostlé a velice toužím být kastrován od Madam nebo před Madam a stát se jejím osobním eunuchem. Nyní jsem půl roku uzamčený v pásu cudnosti bez možnosti sebeuspokojování. Kastrací by pás cudnosti odpadl a ulevilo by se mi. Mohlo by to být i někde v BDSM studiu a nafilmováno. Bylo by to možné?

Carlos        

Zdravím Tě, Carlíto. V bájném Korintu a Káhiře jsem se během cest setkala s mnoha eunuchy, ale oni si svoji cestu většinou nevybrali. Podobnou kastraci jsme již na našich stránkách řešili, a to v článku http://painart.cz/kdyz-touzite-po-kastraci/. Zde snad najdeš odpovědi na své otázky. Jednoduše v kostce: Ne, není to u nás možné! Operace by přicházela v úvahu pouze ze dvou důvodů, a to zdravotního nebo při změně pohlaví. Ale třeba Ti pomůže v řešení Tvého problému právě tento článek.

Milá Sexeno, je mi 45 let. Mám dva syny, manžela, domácnost, práci. Prostě spokojená panička. Jenže až nyní jsem zjistila, že mne naplňuje nový vztah, který je založený na D/s. Já jsem všude silně dominantní, tady však zjišťuji, že jsem ráda submisivní. Zkoušela jsem to i s manželem ale tomu to přijde zvrácené a distancuje se od toho. Je tohle cesta?

Janina V. Olomouc        

Nazdar Janino. Myslím si, že je to naprosto běžné řešení. Mnoho lidí působí v soukromém životě jinak než v profesním. Není to nic neobvyklého a zároveň to není nic, za co by se měl člověk stydět. Trošku problém vidím v manžovi, který to nechce akceptovat. Ale to mu nemůžeš dávat za zlé. Na místě je zřejmě otázka otevřenosti. Než něco kout za zády, zkus si s ním promluvit o možnosti takzvaného žolíka. Tedy mít druhý vztah, který je založený na praktikování D/s hrátek. V České republice existuje i hromada klubů a akcí, kam můžeš vyrazit i s manželem a pokusit se o jistou osvětu. Zkus zakoupit domů něco hodně basic, třeba pouta, provaz, škrabošku nebo rákosku. Možná jsi po letech skrývání své touhy po výprasku moc hr a manžel v tom jednoduše cestu nevidí. Začni zlehka.  Na druhou stranu většinou vydrží déle manželství, než D/s vztah. V tomto radit nemohu. Já si subím Gabrielu a jí se to líbí.

Nazdárek, sandálek Sexeno. Je mi 34 let a rád bych podstoupil obřízku. Dělá to některý salón v České republice nebo musím k lékaři? Díky.

Marek, Praha

Shalom Marku. Nejsem si vědoma, že by to některý ze salónu v České republice dělal. Alespoň oficiálně to nikdo neoznámí. Navíc se jedná o náročnější zákrok, který vyžaduje složitější odbornosti. Proto se raději obrať na lékaře. Nic tím neztratíš, kromě zhruba dvou centimetrů kůže. Po zjišťování podrobností jsem našla dva způsoby, jak dosáhnout legálně fimózy. První variantou je plastické chirurgie, kde si za zákrok zaplatíš nemalé peníze. Druhou variantou je návštěva u obvodního lékaře, který tě pošle k urologovi, který nařídí operaci. Vždy se snaž o obhajobu zákroku z důvodu zdravotních komplikací. Tzn. časté záněty nebo problémy při sexu.

Ahoj. Chtěl bych se zeptat, jaká může být reakce holek na meatotomii žaludu.   

Pán Christian

Milý neznámý. V druhém našem PainArt streamu jsme měli hosta Sultána Sade, který podobnou (ne však stejnou) modifikaci má. Zde se vyjadřoval nejen k průběhu modifikace ale i k tomu, jak holky po podobné upgrady reagují, když ho na ně vytáhne. Samozřejmě vše je individuální. Na mě ho takto modifikovaného nikdo nevytáhl, tudíž vše znám jen z doslechu. Je ale jasné, že pokud bude dívka v sexu střídmá, nemodifikovaná a úchylárnámi nepolíbená, možná jí to moc nepotěší, ba i vyleká. Pokud máš nebo teprve chceš tuto nezvratnou a náročnou modifikaci podstoupit jistě víš, že reakce lidí budou velmi divoké. Jak dívek, tak i kupříkladu zdravotníků a širokého okolí.

Již delší dobu jsem fascinována BDSM a tělesnými modifikacemi. Sama si nejsem jistá, jestli do „toho“ chci jít, protože mám problém s navazováním kontaktů a vztahů obecně. Ale každopádně bych se ráda setkala s někým, kdo o to trošku zajímá. Nerada dělám závěry jen na informacích z internetu. Tak Sexeno, poraď mi, prosím.            

Veronika Ž.

Ahoj. Tak nejprve bych se vyhranila proti postoji, že sosat informace z internetu není úplně ončo. Ono totiž v dnešní době je internet doslova zahlcen vším, co pro utvoření smýšlení o BDSM potřebuješ. Samozřejmě chápu, že to není všechno. Druhým krokem je zajít si někam na párty s podobným zaměřením. Po celé republice jich je hromada. Od Fetish Weekend, Rope Spirit či Other Dress a dalších sto akcí zaměřených na jinou formu sexuality a zábavy. Rozhodně se nebraň zajít si i sama na podobné veselí. Lidé zde jsou i přes svoji masku velice vstřícní. Pokud potřebuješ další informace tak stačí napsat. Tvoje Sexítko

Ahoj, chtěl bych se stát členem. Jsem sub bisexuál a BDSM miluji. PS: Údajně bisexuál neexistuje, jsem tedy gay?      

Jahoda z Prahy

Milý Jahodo. Nevím, čeho se přesně chceš stát členem, ale pokud myslíš nějakou vyloženě komunitu, tak doporučuji, navštiv stránky fetlife.com. Zde najdeš od všeho trochu. Nedovolila bych si tvrdit, že bisexualita neexistuje. Tato zpráva obletěla svět na popud nějakého zhrzeného gaye, kterého odkopl jeho bisexuální přítel kvůli dívce od vedle.

Poprvé byla bisexualita popsána na počátku 19. st.  Karl Heinrich Ulrichs v 60. letech 19. století označil sexuální přitažlivost k osobám stejného pohlaví jako důsledek „ženské duše v mužském těle“. Takový Sigmund Freud zase přišel s teorií, že bisexualitu máme vrozenou. Významný zlom ve vývoji přístupů k bisexualitě nastal díky práci amerického biologa Alfreda Kinseyho. Ten spolu se svými spolupracovníky provedl ve Spojených státech rozsáhlý výzkum zaměřený na sexuální chování mužů a žen, publikovaný v letech 1948 a 1953 v rámci tzv. Kinseyho zpráv. Při vyhodnocování jeho výsledků kromě jiného zjistil, že všechny respondenty nelze podle sexuálního chování označit buď za výlučně heterosexuální, nebo homosexuální. Je ale důležité jak se cítíš Ty sám. Pokud Tě přitahují muži i ženy, tak se vykašli na to, co kdo o bisexualitě říká.

Milá Sexeno, můj otec je voják z povolání. Je drsný a zásadový. Před pár lety jsem zjistil, že jsem gay, ale bojím se mu to říct. Vyhodil by mne z domu a vydědil. Nevím, co mám dělat.

Stanislav Z., Litoměřice

Milý Stando, tak pokud je otec takový despota, a ještě k tomu nosí uniformu, existují dvě možnosti. Buď ho vezmi na pivo a omylem zajdi do místního gay baru, je možné, že ho zde většina místních pozná – vzhledem k tomu, že vojáci svoji orientaci taky nemají vždy pevně pod kontrolou. V opačném případě utíkej z domu, seč ti síly budou stačit. A pokud se jedná o dědictví, věř mi, že ty použité vojenské oteplovačky a šustky nejsou to pravé ořechové. To tvůj nový možný milenec Franco z Itálie ti dá mnohem víc. Proto se neboj! A hurá do různých zákoutí gay světa!

Čauko, chci se zeptat, jestli existuje salón, kde by mi vytetovali hakáč.

Tomáš O., Zbraslav

Neexistuje.

Zdravím Sexeno, hned na začátku by asi bylo dobré zmínit, že je mi pouze 16 let, ale snad to nečiní problém. BDSM už mě přes můj věk velmi dlouho zajímá. Podařilo se mi dokonce najít i partnera, který by byl ochoten do toho asi i jít. Navíc je starší a hádám, že i zkušenější. Jen nějak nevíme jak začít. Prostě je mi blbé za ním jednoho dne zajít a po chvíli trapného ticha se ho zeptat: „Hele, neseřežeš mě dneska trošku?“. A mám dojem, že to má podobně. Děkuju za nějakou radu. Jakoukoliv.

Kryštof M., Jablůnkov

Komunikace! Prvním krokem je komunikace!!! Neexistuje budování vztahu – a zvláště ne BDSM vztahu! – bez mluvení. Zjisti, co chce partner, a dej najevo, co chceš ty. Třeba se ve vašich potřebách vůbec nesetkáte. Pokud ano, začněte s něčím mírným: spanking, svazování, roleplay – a teprve poté přitvrďte. Je to povídání na dlouhé hodiny. Na to jak začít, neexistuje žádná univerzální příručka. Ale i zde na stránkách PainArtu najdeš pár nápadů pro začátečníky. Je i spousta webů speciálně zaměřených na BDSM hrátky i pro začátečníky. Hledej a komunikuj. Tvoje Sexena

Ahoj Sexeno, mám v klitorisu piercing a přemýšlím, že si ho pomocí roztahováků roztáhnu (třeba na 5mm). Je to dobrý nápad?

Katka Ň., Jakutsko

Ahoj Kačko. Na tuto odpověď jsem krátká. Na pomoc jsem si tedy přizvala modifikátora Shemona.
Š: Pravděpodobně se nejedná o piercing klitorisu, ale o tzv. hood piercing, tj. o piercing kapucky, která klitoris zakrývá. Mnoho lidí si tyto dva piercingy plete, ale piercing klitorisu jako takového se objevuje jen výjimečně a v žádném slušném salonu ti jej neudělají, protože je velmi nebezpečný.
Zda by bylo možné tvůj hood piercing roztáhnout záleží na tvých anatomických dispozicích. U někoho to jde, u někoho ne. Zaleží také na tom, zda máš hood píchnutý horizontálně či vertikálně. Při vertikálním propichnutí bude totiž obzvlášť důležité zvolit vhodný šperk, který bude možná nutné nechat vyrobit na zakázku. Obecně se tedy dá posoudit, zda bys mohla hood roztáhnout a nakolik jenom při osobním setkání. Doporučuji ti navštívit nějakého zkušeného piercera.

Je šance se jako model dostat na nějaké konvence, jak mám postupovat?

Džony W., Kladno

Pěkný den Džony. Tady vstupujeme na tenký led. Tatéři si většinou na konvence své modely vybírají. Jsou to jejich dlouholetí klienti, přátelé či známí. Je to především z toho důvodu, že se navzájem znají. Tatér ví, kolik toho jeho model vydrží a model ví, co mu tatér pod kůží vytvoří. Pokud se jedná o tetovací konvence, domluv se se svým tatérem. Jednoduše neexistuje stránka tatér hledá modela a pokud, buď v tomto případě obezřetný.

Nějaký nápad? Sexeno, je mi 19 a ještě se mi nepodařilo docílit orgasmu. Pěkně mě to sere. Máš nějaký tip?

Martina O., Praha

Zdravím Tě. Tato otázka a její případná odpověď je natolik složitá, že by na ní šlo vytvořit 1200 magisterských prací. Orgasmus není věc, kterou si koupíš v obchodě a namažeš jí na chleba. Neexistuje žádný univerzální recept, jak na něj. Jsou lidé, kteří ho neprožijí celý život. Avšak dobrá cesta je zkoušet. Testovat různé polohy, sebeuspokojování nebo změnu partnera? Je dobré vysledovat, co Tě dostatečně vzruší a za tím si jít. Nespěchej. Čím více budeš upjatá a dychtit po orgasmu, tím hůře ho dosáhneš. Anebo si pořiď hitachi a problém bude minulostí.

Ahoj krásko, napadlo mě, zda existuje odpověď na to, jak nejlépe spojit BDSM vztah s tím rodinným? Je to vůbec reálné nebo snad nemožné? Diky.

Beatrice B, Praha

Ahoj zlato! Odpověď existuje a není to číslo 42. (Stopařův průvodce po galaxii pozn. red)
Protože chci být stručná, zjednoduším odpověď na několik bodů, které definují nejčastější formy řešení:
1) Oba partneři jsou úchyláci, jejich zaměření do sebe zapadá. Obvykle funguje i bez cizí pomoci.
2) Oba partneři jsou úchyláci, ale nezapadají do sebe (např dom+dom, sub+sub). Zde je vhodným řešením outsourcing služby a pořízení chybějícího článku zvenku.
3a) Ty jsi úchyl, zatímco partner ne. Nepromluvíte si o tom, budeš se tím do smrti trápit, ale nic s tím neuděláš.
3b) Ty jsi úchyl, zatímco partner ne. Promluvíte si o tom, domluvíš si s partnerem podmínky, za kterých budeš tuto činnost outsourcovat.
3c) Ty jsi úchyl, zatímco partner ne. Promluvíte si o tom, partner o outsourcingu nechce ani slyšet. Zde se můžeš svobodně rozhodnout mezi možností 3a, výměnou partnera, nebo outsourcingem služby stylem“na tajňačku“. U třetí verze pozor na stopy po hraní!
Ještě snad poslední rada. Pokud máš děti a nechceš, aby Tvému řádění asistovaly, existují sklepy, kde přes noc i dvě vydrží. Dokonalými rádci byl dnes již zaniklý spolek Klub sklepních chovatelů. Hodně štěstí!

Zdravím Tě, Sexeno. Před měsícem jsem si nechala propíchnout nostril a neustále mi hnisá, co mám dělat? Díky

Jana J., Lanškroun

Ahoj Jano. Doporučuji solný roztok. Jednou až dvakrát denně jemně oplachovat. Zbytečně se piercingu nedotýkat a „nešťourat“ se v něm. Před aplikací solného roztoku si rovněž pořádně umýt ruce. Také si večer opláchni vpich antibakteriálním mýdlem. Někdy méně je více. Pokud ani to nepomůže, je třeba se obrátit na piercera, který ti poskytne další rady.

Ahoj Sexeno. Je mi 35 a ještě jsem neměla měsíčky. Je to ok?

Marťásek V., Brno

Ahoj Marťásku. Vypadá to, že tím největším problémem u tebe budou spíše zdrobnělinky. Navíc ve tvém věku už půjde spíše o měsíce… V Brně už jsme ale podobné případy zaznamenali. Zkus se přestěhovat. Tvoje Sexena

Milá Sexeno. Již delší dobu mě trápí opravdu silné svrbění varlat. Nemůžu si pomoci. Vyzkoušel jsem téměř všechny přípravky proti svědění. Prošel jsem řadu zdravotních testů, které vyšly vždy s výsledkem – zdráv. Svrbění nepolevuje. Můžeš nějak poradit?

Rosťa. B., Olomouc

Milý Rosťo. Díky, že ses na mě s takovým problémem obrátil. Nechci nikterak urazit, ale vypadá to na mírně zanedbanou hygienu. Nejdříve bych doporučila zajít do místních domácích potřeb, zakoupila drátěnku a zkusila pořádně vydrbat. Pokud ani to nepomůže, tak přejít na jemný ocelový kartáč. Pamatuj si, že pravidelným drbáním docílíš spokojeného šourku. Tvoje Sexena.

Napiš Sexeně dotaz!

Staň se členem naší komunity!

PŘIPRAVUJEME