Kontakt 2018-04-25T08:53:47+00:00

PainArt Tým

ANNA

Šéfredaktor

Jmenuji se Anna. Snažím se vést tuto redakci ze všech sil. Jsem nesympatická a stará. Projekt PainArt je splnění mého snu. Mohu psát o věcech, které mne zajímají a baví. Ráda odkrývám taje BDSM i úplným nováčkům. Mým koníčkem je tetování a cestování. Chovám papoušky. Jsem tudíž lesba se zaručeně největším počtem ptáků doma. Moje oblíbená postava z filmu je Herkermer Homolka.

HOLOHUGO

Webmaster

Jsem stopadesátikilovej, upocenej a pokérovanej skinhead v latexový gasmasce, s mistrovskejma dovednostma amatérskýho proktologa po rekvalifikačním kurzu na švadlenu. Svůj jemnej hodinářskej um si dokazuju na PainArtu technickou administrací a vlastně správou celýho webu. Mám rád latex, Beethovena, vepřový a svou sbírku zrezlejch hasáků a plynovejch masek. Taky vyrábim latex! Ha!

www.hololatex.com

BUGTCHER

Autor

Jsem holohlavý, sympatický, inteligentní a skromný krasavec, na kterého můžete narazit v Hellu a na větších českých BDSM/fetish akcích, na jejichž organizaci se spolupodílím. V Hellu pracuji jako piercer, mojí doménou je hlavně genitální piercing a beading. Jako performer se už mnoho let zabývám hook suspension. Páchám i leccos dalšího, stačí chvíli hledat a dostanete se od Hell Party a Ropespirit, přes Fetishweekend až k Bugshop či Hidden Pleasures.

MIRKA

Autor

Jmenuji se Mirka, přátelé mne oslovují Mrkva. Mým povoláním a zálibou v jednom jsou modifikace lidského těla. S piercingem jsem začala již v pěti letech. Tehdy jsem si založila svoje první studio v Bratislavě. Píchala jsem za gumové medvídky a ovoce. Ve volných chvílích, kdy nepíchám jím nebo spím. Na začátku roku jsem meditací dosáhla NIRVÁNY, která mi řekla, že chci být členkou PainArt týmu.

Napiš nám!