Kontakt 2017-12-18T09:38:32+00:00

PainArt Tým

ANNA

Šéfredaktor

Jmenuji se Anna. Snažím se vést tuto redakci ze všech sil. Jsem nesympatická a stará. Projekt PainArt je splnění mého snu. Mohu psát o věcech, které mne zajímají a baví. Ráda odkrývám taje BDSM i úplným nováčkům. Mým koníčkem je tetování a cestování. Chovám papoušky. Jsem tudíž lesba se zaručeně největším počtem ptáků doma. Moje oblíbená postava z filmu je Herkermer Homolka.

HOLOHUGO

Webmaster

Jsem stopadesátikilovej, zpocenej a pokérovanej skinhead v latexový gasmasce, s mistrovskejma dovednostma amatérského proktologa. Svůj jemnej hodinářskej um si dokazuju na PainArtu technickou administrací a vlastně správou celýho webu. Mejma zájmama jsou latex, Beethoven, vepřový a moje sbírka zrezlejch hasáků a plynovejch masek.

www.hololatex.com

BUGTCHER

Autor

Jsem holohlavý, sympatický, inteligentní a skromný krasavec, na kterého můžete narazit v Hellu a na větších českých BDSM/fetish akcích, na jejichž organizaci se spolupodílím. V Hellu pracuji jako piercer, mojí doménou je hlavně genitální piercing a beading. Jako performer se už mnoho let zabývám hook suspension. Páchám i leccos dalšího, stačí chvíli hledat a dostanete se od Hell Party a Ropespirit, přes Fetishweekend až k Bugshop či Hidden Pleasures.

SALI

Autor

Říkám si Sali a jsem mladá, krásná a talentovaná. Protože jsem mladá, jsem v mnoha ohledech nezkušená, ovšem co tělo doteď nestihlo, má bohatá fantazie hravě nahradí. Do tajů tetování a BDSM teprve pronikám, zajímají mě víc piercingy, které zbožňuji. Píšu o tom, co dělám a co mě baví, protože o ničem se nepíše líp než o koníčku, pro který máte opravdu vášeň.

Napiš nám!

Staň se členem naší komunity!

PŘIPRAVUJEME